بیمه درمان

بیمه تکمیلی

بیمه شخص واحد به همه ایرانیان تا سن ۷۰ سال خدمات می‌دهد و شما می‌توانید با توجه به سن و خدمات درمانی که نیاز دارید، هزینه پرداخت کنید. به عنوان مثال اگر ۳۰ سال داشته باشید و فاقد بیمه پایه باشید سالانه فقط ۴۳۶،۸۰۰ تومان پرداخت می‌کنید و در ازای آن می‌توانید از خدمات جراحی عمومی تا سقف ۲۰ میلیون تومان، جراحی تخصصی تا سقف ۴۰ میلیون تومان و هزینه آمبولانس تا سقف ۵۰۰ هزار تومان استفاده کنید. بنابراین شاید سال‌ها به خدمات بیمه نیاز پیدا نکنید ولی اگر روزی به یکی از خدمات آن نیاز پیدا کردید، در شرایطی که حتما در رنج و سختی هستید و همه نگران حال شما هستند، هزینه‌های سنگین بیمارستان را بیمه شخص واحد شما جبران می‌کند حتی بدون داشتن بیمه پایه!

در طرح چهار و پنج ستاره بیمه شخص واحد، همه خدمات بیمه شخص واحد و با سقف پرداختی بالاتر نیز به شما ارائه می‌شود. هزینه طرح چهارستاره که مخصوص خدمات پرتکرار می‌باشد، برای یک شخص ۳۰ ساله بدون بیمه پایه، سالانه حداکثر ۱،۸۴۲،۳۰۰ تومان است. در طرح پنج‌ستاره، سقف پرداختی افزایش پیدا می‌کند. شما در این طرح فقط ۲،۵۲۷،۷۰۰ تومان پرداخت می‌کنید درحالیکه مثلا می‌توانید برای یک جراحی تا ۱۰۰ میلیون تومان از طریق بیمه دی، هزینه پرداختی خود را جبران کنید.

قیمت طرح‌های فوق با داشتن بیمه پایه، استفاده از سایر خدمات بیمه دی و پایینتر بودن سن شما، می‌تواند تا حدود نصف این مبالغ نیز کاسته شود. همچنین شما می‌توانید سقف پرداختی شرکت بیمه را تا دو برابر افزایش دهید درحالی که فقط ۳۰ درصد به مبلغ پرداختی شما اضافه می‌شود. و حتی با فقط ۱۷ درصد افزایش پرداختی، فرانشیز آن را به نصف کاهش دهید.

این شما هستید که می‌توانید با توجه به نیاز خود و اقداماتی که قصد دارید برای سلامتی خودتان انجام دهید بیمه‌نامه‌تان را مدیریت کنید.

آیا هنوز در مورد داشتن بیمه تکمیلی تردید دارید؟

جهت خرید واطلاعات بیشتر با شماره های ۶۵۵۳۸۹۰۹- ۰۹۲۱۲۱۷۲۰۷۳٫

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.