بیمه عمر ساده زمانی

بیمه عمر ساده زمانی یکی از انواع بیمه های عمر انفرادی است که توسط بیمه دی قابل ارائه است و در این مقاله توضیحات بیشتری درباره بیمه عمر ساده زمانی خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم.

بیمه عمر ساده زمانی

بیمه عمر ساده زمانی یکی از انواع بیمه‌نامه‌های عمر انفرادی است که در آن بیمه‌گر تعهد می‌نماید در ازای دریافت حق‌بیمه، در صورت قوع خطر فوت بیمه‌شده، نسبت به حمایت از استفاده‌کننده‌های بیمه‌نامه اقدام نماید و معادل تعهدات درج‌شده در بیمه‌نامه، سرمایه فوت را پرداخت کند. حق‌بیمه این نوع بیمه‌نامه بر اساس شرایط سنی و میزان سرمایه درخواستی و سلامت بیمه‌شده تعیین می‌گردد و اگر بیمه‌شده در پایان قرارداد در قید حیات باشد بیمه‌گر هیچ تعهدی نسبت به استرداد حق‌بیمه‌ها ندارد. هدف از ارائه چنین محصولی حمایت از اعضای خانواده و استفاده‌کننده‌های بیمه‌نامه در صورت فوت ناگهانی بیمه‌شده می‌باشد.

پوشش اصلی بیمهنامه

پوشش اصلی در این بیمه‌نامه “فوت به هر علت بیمه‌شده” می‌باشد که در آن بیمه‌گر تعهد می‌نماید در صورت فوت بیمه‌شده در طول مدت بیمه‌نامه، سرمایه فوت را به استفاده‌کنندگان پرداخت نماید. مبلغ این پوشش از ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا حداکثر ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می‌باشد.

پوششهای اضافه

در بیمه‌نامه عمر ساده زمانی با هدف حمایت کامل و همه‌جانبه از بیمه‌شده و اعضای خانواده، علاوه بر پوشش اصلی، پوشش‌های اضافی دیگری نیز وجود دارد که در صورت درخواست بیمه‌گذار و موافقت بیمه‌گر قابل ارائه می‌باشد.

•پوشش فوت ناشی از حادثه

این پوشش معادل ۱ تا سه برابر سرمایه فوت به هر علت و حداکثر تا ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می‌باشد که در صورت فوت بیمه‌شده به علت حادثه، علاوه بر سرمایه فوت به هر علت پرداخت می‌گردد.

•پوشش نقص عضو دائم ناشی ازحادثه

در صورتی که بیمه‌شده به علت وقوع حادثه، دچار نقص عضو دائم شود، بیمه‌گر حسب میزان نقص‌عضو و با توجه به شرایط ذکر‌شده در بیمه‌نامه، درصدی از “سرمایه نقص عضو ناشی از حادثه” را پرداخت خواهد نمود.

حداکثر سرمایه قابل درخواست در این پوشش معادل ۱۰۰ درصد سرمایه فوت حادثه می‌باشد.

•هزينه‌هاي پزشكي ناشي از حادثه

در صورتی که بیمه‌شده به علت وقوع حادثه، دچار آسیب و صدمه بدنی شده و به بیمارستان مراجعه نماید، بیمه‌گر هزینه‌های بیمارستانی وی را پرداخت خواهد نمود.

تعهد بیمه‌گر در جبران هزینه‌های بیمارستانی بیمه‌شده، معادل ۱۰درصد سرمایه فوت حادثی و حداکثر تا ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می‌باشد.

•پوشش بیماری‌های خاص

در صورتی که بیمه‌شده دچار امراض خاص و یا بیماری‌های صعب‌العلاج شود، بیمه‌گر مطابق با شرایط بیمه‌نامه و با توجه به مدارک و مستندات پزشکی ارائه شده توسط بیمه‌گذار، مازاد هزینه‌های پزشکی و بیمارستانی پرداخت‌شده توسط سایر بیمه‌گران را پرداخت می‌نماید. تعهد بیمه‌گر در جبران هزینه‌های مشمول این پوشش معادل ۳۰% سرمایه فوت به هر علت سال وقوع خسارت و حداکثر تا ۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال در هر سال می‌باشد.

 امراض و بیماری‌های خاص مشمول این پوشش عبارتند از: انواع سرطان‌ها، سکته قلبی، سکته مغزی، عمل جراحی قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن

مزایا

• ارائه پوشش‌های بیمه‌ای جامع و کامل

• مناسب برای اقشار مختلف جامعه به خصوص سرپرستان خانوار

• ارزان قیمت و متناسب با شرایط اقتصادی افراد

• انعطاف در پوشش‌های بیمه‌ای

ویژگیهای بیمهنامه

سن بیمه‌شده در شروع بیمه‌نامه: از ۲۰ تا ۶۵ سال

مدت بیمه‌نامه: ۱تا ۱۰ سال (حداکثر ۷۰ سالگی بیمه‌شده)

روش پرداخت حق‌بیمه: سالانه

نحوه محاسبه حق‌بیمه: بر اساس سرمایه فوت درخواستی، سن، وضعیت سلامتی بیمه‌شده و پوشش‌های اضافی

سرمایه فوت به هر علت بیمه‌نامه: از ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

ضریب افزایش سالانه سرمایه فوت: ۰، ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ درصد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.